Mé úspěchy

2022 – Výstavy fotografií v zahraničí

Fotografie medvěda hnědého (Ursus arctos) byla vybrána mezi 40 fotografií z přihlášených cca 30 000, na výstavu do Hanoje ve Vietnamu.

Fotografie Pižmoně severního (Ovibos moschatus) byla vybrána mezi 40 fotografií z přihlášených cca 37 000, na výstavu do Athén v Řecku.

Fotografie papouška (Ara hyacintový) byla vybrána mezi 50 fotografií z přihlášených cca 25 000, na výstavu do Bangkoku v Thajsku.

2022 – Mozinárodní soutěž CEWE Photo Award

Výherce za měsíc : Květen –  viz. Odkaz.

Každý měsíc jsou vybráni tři měsíční výherci, z nichž každý obdrží poukaz na CEWE fotoprodukty v hodnotě 100 eur. Všechny fotografie, které jsou uznány jako měsíční vítězové, se kvalifikují do konečného výběru.   Rozhovor s měsíčním výhercem.

2022 – Mozinárodní soutěžní platforma 500px

Téma – Nezkrotná příroda : První místo –  viz. Odkaz.

2022 – Tuzemská soutěž CZECH NATURE PHOTO 2022

Téma – Zvířata v lidské péči : Drhé místo –  viz. Odkaz.

Oceněné fotografie budou vystaveny v galerii Czech Nature Photo ve dnech 4.5. až 4.9.2022 –  viz. Odkaz.

2021 – Zahraniční soutěž gurushot

Redakce soutěže GuruShots vybrala fotografie, které budou vytištěny a vystaveny v roce 2022 v galeriích ve Španělsku, USA a Austrálii.- Virtuální  Výstava v Barceloně a v Chicagu

Téma – Facebook Limelight : První místo v kategorii – výběr redakce, výstava New York –  viz. Odkaz.

Téma – Tenderness (Něha) : První místo v kategorii – nejlepší fotografie –  viz. Odkaz.

Téma – Interesting Wallpapers : První místo v kategorii – výběr redakce –  viz. Odkaz.

2020 – Zahraniční soutěž Shuttout – fotografická soutěžní platforma

Téma – Animals Of The World : První místo –  viz. Odkaz. Téma – Animals Lovers! : První místo –  viz. Odkaz. Téma – Animals Of The Week : První místo –  viz. Odkaz. Téma – Animals Of The Month : První místo – v této katekorii se má fotografie umístila také na 3. místě –  viz. Odkaz.

2020 – Zahraniční soutěž gurushot

4Téma – My Exhibition Shot : První místo v kategorii – výběr redakce – touto výhrou si fotografie zajistila, že bude vytištěna a vystavena v galerii v Melberne v Austrálii.viz. Odkaz.

2020 – Zahraniční soutěž Shuttout – fotografická soutěžní platforma

Téma – Best Photo of The Month : První místo – v této katekorii se má fotografie umístila také ještě na 4. místě –  viz. Odkaz. Téma – Blue! : První místo   viz. Odkaz. Téma – Animals Of The Month : První místo – v této katekorii se mé fotografie umístily také na 11. 12. a 13. místě –  viz. Odkaz.

2019 – Zahraniční soutěž Shuttout – fotografická soutěžní platforma

Téma – Moody Kittens : První místo – v této katekorii se mé fotografie umístily také na 2. a 12. místě –  viz. Odkaz. Téma – Best Photo of May : První místo – v této katekorii se mé fotografie umístily také na 2. 3. 4. a 9. místě –  viz. Odkaz. Téma – Wildlife Of The Month : První místo – v této katekorii se mé fotografie umístily také na 2. 4. 5. a 6. místě –  viz. Odkaz. Téma – Birds Of The World : První místo – v této katekorii se mé fotografie umístily také na 4. 5. a 18. místě –  viz. Odkaz. Téma – Bird Lovers : První místo – v této katekorii se mé fotografie umístily také na 2. 3. a 5. místě –  viz. Odkaz.

2019 – Zahraniční soutěž fotokrafického serveru ViewBug ze San Diega

Téma – Orange Eye Photo Challenge : První místo – absolutní vítěz

2019 – Zahraniční soutěž Shuttout – fotografická soutěžní platforma

Téma – Animal Kingdom : První místo –  viz. Odkaz. Téma – Wildlife Of The Month : První místo – v této katekorii se mé fotografie umístily také na 2. a 9. místě –  viz. Odkaz. Téma – Favorite Animals : První místo – v této katekorii se má fotografie umístila také na 2. místě –  viz. Odkaz. Téma – Favorite Animals : První místo – v této katekorii se mé fotografie umístily také na 2. 5. a 10. místě –  viz. Odkaz. Téma – Let it snow ! ( Ať sněží ! ) : První místo – v této katekorii se má fotografie umístila také na 3. místě –  viz. Odkaz. Téma – Funny animal shots! : První místo – v této katekorii se má další fotografie fotografie umístila také na 4. místě –  viz. Odkaz. Téma – Wildlife Of The Month : První místo – v této katekorii se mé fotografie umístily také na 2. a 5. místě –  viz. Odkaz. Téma – Animals around the world : První místo – v této katekorii se mé fotografie umístily také na 2. 3. 7. a 14. místě –  viz. Odkaz. Téma – Your Best Texture Image : První místo –  viz. Odkaz. Téma – Wildlife Of The Month : První místo – v této katekorii se mé fotografie umístily také na 3. 15. a 36. místě –  viz. Odkaz. Téma – Debut Of The Month : Druhé místo – v této katekorii se mé fotografie umístily také na 3. 4. 9. a 10. místě –  viz. Odkaz. Téma – Let It Snow ( Ať sněží ) : První místo – v této katekorii se mé fotografie umístily také na 2. 4. 7. a 11. místě –  viz. Odkaz. Téma – Your Best Photo ( Vaše nejlepší fotografie ) : První místo – v této katekorii se mé fotografie umístily také na 10. 13. 16. a 21. místě –  viz. Odkaz.

2019 – Zahraniční soutěž fotokrafického serveru ViewBug ze San Diega

Téma – Jakékoliv Emoce : První místo v kategorii – výběr redakce.

2018 – Zahraniční soutěž gurushot

Téma – My favorit shots : První místo v kategorii – výběr redakce – Viz. odkaz. – do soutěže bylo přihlášeno 177 729 fotografií z celého světa. Touto výhrou si fotografie zajistila že bude vytištěna a vystavena v galerii Valid World Hall ve Španělsku v Barceloně.

Téma – Cover photo : První místo v kategorii – výběr redakce – soutěže se zúčastnilo 36 799 fotografů z celého světa. Viz. odkaz.

2018 – Česká prestižní soutež Fotograf roku časopisu Fotovideo

Páté místo v kategorii V přírodě – fotografie volavky – viz. Odkaz. Sedmé místo v kategorii Svět zvířat – fotografie kajmana – viz. Odkaz. Dvacáté místo v kategorii Svět zvířat – fotografie jezevce – viz. Odkaz

2018 – Autorské výstavy

ZOO Jihlava a Citypark Jihlava.

Restaurace v Zahradním centrum v Jindřichově Hradci

2018 – Titulní strana Magazínu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

1 / 2018 / VII. ročník – viz. Odkaz.